Naujienos

XII Tarptautinis baltistų kongresas

Džiaugiamės, kad XII Tarptautinio baltistų kongreso elektroninėje registracijos sistemoje šiuo metu jau yra užregistruota per 140 pranešimų. Atsižvelgiant į kai kurių dalyvių pageidavimus, registracijos ir pranešimų tezių pateikimo terminas yra pratęsiamas iki 2015 m. liepos 1 d.

Plačiau…

Mokslinis seminaras „Žodžio semantinis „kraitis“ ir reklamos sėkmė“

Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistinių tyrimų centras kviečia į mokslinį seminarą „Žodžio semantinis „kraitis“ ir reklamos sėkmė“, kuris vyks balandžio 20 d., 13.00–14.00 val. LEU II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31), Vinco Aurylos auditorijoje.

Plačiau…

KVIETIMAS TEIKTI PRANEŠIMŲ TEZES XII TARPTAUTINIAM BALTISTŲ KONGRESUI

Kongresas vyks Vilniaus universitete 2015 m. spalio 28–31 d. ir susidės iš bendrosios sekcijos ir teminių sekcijų.

Plačiau…

Seminaras iš ciklo „Sostinė kaip tapatumo simbolis: Vilnius ir Kaunas lietuvių kultūroje (1918-1940)“

Lapkričio 12 d. (trečiadienį) 14 val. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto antro aukšto salėje įvyks seminaras iš ciklo „Sostinė kaip tapatumo simbolis: Vilnius ir Kaunas lietuvių kultūroje (1918-1940)“.

Plačiau…

Prof. Eugenijos Ulčinaitės vieša paskaita „Senosios Lietuvos literatūros tekstai ir kontekstai“

Maloniai kviečiame į prof. Eugenijos Ulčinaitės viešą paskaitą „Senosios Lietuvos literatūros tekstai ir kontekstai“, kuri vyks Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Vinco Krėvės (118) auditorijoje spalio 27-ąją, pirmadienį, 17 valandą.

Plačiau…

Kviečiame į asoc. prof. dr. Laimutės Balodės paskaitą

Kviečiame į asoc. prof. dr. Laimutės Balodės, Švietimo ir mokslo ministerijos 2014 m. Mokslo premijos laureatės, atvirą paskaitą „Iš latvių asmenvardžių istorijos“ 2014 m. lapkričio 3 d., pirmadienį, 15 val. Paskaita vyks K. Donelaičio auditorijoje.

Plačiau…

Konferencija „Tradicinis ir potradicinis folkloras: gyvavimo ir perdavimo būdai“

2014 m. spalio 16 d. Lietuvių literatūros ir tautosakos institute įvyks konferencija „Tradicinis ir potradicinis folkloras: gyvavimo ir perdavimo būdai“. Tai tradicinės kasmetinės „Tautosakos savaitės“, institute vykstančios spalio 13–19 dienomis, renginių dalis.

Plačiau…

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas atvers duris tiems, kuriuos domina tautosaka

Spalio 13-18 d. Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas (LLTI) skelbia Tautosakos savaite ir savo duris atveria vilniečiams ir Vilniaus svečiams.

Plačiau…

Kvietimas siūlyti temines sekcijas XII tarptautiniam baltistų kongresui

Kongresas vyks Vilniaus universitete 2015 m. spalio 28–31 d. ir susidės iš bendrosios sekcijos ir teminių sekcijų. Kviečiame teikti siūlymus Kongreso teminėms sekcijoms aktualiais baltų kalbotyros bei su ja susijusiais klausimais ir būti tų sekcijų organizatoriais.

Plačiau…

Tarptautinė mokslinė konferencija „The Changing Baltics: Cultures within a Culture“

Rugsėjo 29–30 dienomis Rygoje, Europos Sąjungos namuose (Aspazijas bulvāris 28, Riga) įvyks 10-oji tarptautinė Baltijos šalių literatūrologų konferencija „Besikeičiančios Baltijos šalys: kultūros kultūroje“ („The Changing Baltics: Cultures within a Culture“).

Plačiau…

Puslapis 1 iš 18> >>