Naujienos

LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETO PROFESORIAUS GINTAUTO KUNDROTO VIZITAS BALTARUSIJOS VALSTYBINIAME MAKSIMO TANKO VARDO PEDAGOGINIAME UNIVERSITETE

2017-11-02

Spalio 16–22 d. Lietuvos edukologijos universiteto Humanitarinio ugdymo fakulteto dekanas, Germanų, romanų, slavų filologijos ir didaktikos katedros prof. dr. Gintautas Kundrotas lankėsi Baltarusijos valstybinio M. Tanko vardo pedagoginio universiteto Baltistikos centre (jo vadovė – doc. dr. Rima Radygina). Baltistikos centro studentams profesorius skaitė paskaitų ciklą apie lietuvių kalbos segmentinius ir supersegmentinius elementus, vedė tarties pratybas. Pagal iš anksto centro išreikštus pageidavimus ir atsižvelgus į šiuo metu studentams dėstomus dalykus, skaitytos paskaitos apie skolinius, tarptautinius žodžius, svetimąją leksiką, gramatinių žodžių formų parinkimą ir vartojimą, kalbos dalis ir jų formas.

Tanko univ.  Tanko univ. 1

Prof. dr. Gintautas Kundrotas Baltarusijos valstybinio M. Tanko vardo pedagoginio universiteto Baltistikos centre

BC studentų nuotraukos

Trumpalaikio vizito metu buvo pristatomas vykdomas projektas, akcentuotas užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimas, aptarta studijų ir mokslo tyrimų plėtotė. LEU dėstytojo vizitas vyko pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-709-01-0002), kurio tikslas – stiprinti lituanistikos (baltistikos) centrus užsienyje, skatinti jų veiklą ir bendradarbiavimą su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis, siekiant gerinti aukštojo mokslo kokybę.

ESFIVP-I-2  logo  esfa  leu_logotipas


grįžti