Naujienos

BALTARUSIJOS VALSTYBINIO M. TANKO VARDO PEDAGOGINIO UNIVERSITETO BALTISTIKOS CENTRE LANKĖSI PROF. DR. GINTAUTAS KUNDROTAS IŠ LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETO

2018-05-04

Balandžio 18–24 d. Baltarusijos valstybinio M. Tanko vardo pedagoginio universiteto Baltistikos centre lankėsi LEU Humanitarinio ugdymo fakulteto dekanas prof. dr. Gintautas Kundrotas. Per vizitą buvo skaitomas paskaitų ciklas „Lietuvių kalbos segmentiniai ir supersegmentiniai elementai“ ir vesti seminarai iš fonetikos. Taip pat prof. dr. G. Kundrotas skaitė paskaitas apie tarptautinius žodžius, gramatinių žodžių formų parinkimą ir vartojimą.

Vizitas vyko pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-709-01-0002), kurio tikslas – stiprinti lituanistikos (baltistikos) centrus užsienyje, skatinti jų veiklą ir bendradarbiavimą su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis, siekiant gerinti aukštojo mokslo kokybę.

esfa  ESFIVP-I-2  logo  leu_logotipas


grįžti