Naujienos

BALTARUSIJOS VALSTYBINIO M. TANKO PEDAGOGINIO UNIVERSITETO BALTISTIKOS CENTRO ATSTOVĖS RIMOS RADYGINOS VIZITAS LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETE

2018-05-31

Gegužės 7–13 d. Lietuvos edukologijos universitete lankėsi Baltarusijos valstybinio M. Tanko vardo pedagoginio universiteto Baltistikos centro dėstytoja Rima Radygina. Trumpalaikio vizito Lietuvos edukologijos universitete metu buvo apsilankyta LEU dėstytojų paskaitose, patirties semtasi iš prof. dr. Gintauto Kundroto ir doc. dr. Onos Petrėnienės vedamų pratybų. Viešnia apsilankė bibliotekose, rinko naudingos metodinės medžiagos savo vedamoms paskaitoms ir pratyboms. Baltistikos centro dėstytoja susitiko su LEU Tarptautinių ryšių skyriaus specialistais, Lietuvių kalbos ir kultūros centro kolektyvu bei projekto LEU dalies administracinė grupe.

R. RADYGINOS VIZITAS  R. RADYGINOS VIZITAS1  R. RADYGINOS VIZITAS 2

Baltarusijos valstybinio M. Tanko vardo pedagoginio universiteto Baltistikos centro dėstytoja Rima Radygina

Lietuvos edukologijos universitete

LEU studento nuotrauka

 

Vizitas vyko pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-709-01-0002), kurio tikslas – stiprinti lituanistikos (baltistikos) centrus užsienyje, skatinti jų veiklą ir bendradarbiavimą su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis, siekiant gerinti aukštojo mokslo kokybę.

esfa  ESFIVP-I-2  logo  leu_logotipas


grįžti