Naujienos

LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETO ATSTOVIŲ VIZITAS KAZACHSTANO ABAJAUS NACIONALIONIO PEDAGOGINIO UNIVERSITETO BALTISTIKOS CENTRE

2018-06-22

Birželio 2–8 d. Kazachstano Abajaus nacionaliniame pedagoginiame universitete lankėsi Lietuvos edukologijos universiteto dėstytojos Vilma Leonavičienė ir Sofija Pivoriūnienė.

Per vizitą dėstytojos skaitė paskaitų ciklą Lietuvių kalbos kultūrinis, istorinis kontekstas ir vedė lietuvių kalbos seminarus (teksto supratimas, komunikacija, žodynas, fonetika, gramatika) pradedantiesiems ir pažengusiesiems studentams. V. Leonavičienė ir S. Pivoriūnienė studentams ir universiteto darbuotojams pristatė, kaip bendradarbiauja Lietuvos edukologijos universitetas su Kazachstano Abajaus nacionaliniu pedagoginiu universitetu, susitiko su fakulteto bendruomene, universiteto prorektoriumi, Tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojais bei aptarė Baltistikos centro plėtros idėjas.

Vizitas Kazachstano BC  Vizitas Kazachstano BC1

Kazachstano Abajaus nacionaliniame pedagoginiame universitete

Studento nuotrauka

 

Vizitas Kazachstano BC2  Vizitas Kazachstano BC3

Vizitas vyko pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-709-01-0002), kurio tikslas – stiprinti lituanistikos (baltistikos) centrus užsienyje, skatinti jų veiklą ir bendradarbiavimą su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis, siekiant gerinti aukštojo mokslo kokybę.

esfa  ESFIVP-I-2  logo  leu_logotipas


grįžti