Naujienos

Helsinkio universiteto Baltistikos centro vadovės Aurelijos Kaškelevičienės vizitas Lietuvoje

2019-02-27

Vasario 18–22 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje lankėsi Helsinkio universiteto Baltistikos centro vadovė Aurelija Kaškelevičienė.

Trumpalaikio vizito metu viešnia dalyvavo dėstytojų paskaitose, susitiko su Kalbinio ir meninio ugdymo programų dėstytojais, su kuriais pasidalijo lietuvių kalbos dėstymo užsieniečiams studentams patirtimi, Tarptautinių ryšių skyriuje aptarė universitetų bendradarbiavimo galimybes. Aurelija Kaškelevičienė aplankė Vilniaus universitetą ir Lietuvių kalbos institutą, rinko medžiagą paskaitomos Nacionalinėje Martyno Mažvydo, Vilniaus universiteto bei kitose bibliotekose. Vizito metu dėstytoja susitiko su Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos projekto dalies koordinatore doc. dr. Jurga Trimonyte Bikeliene, su kuria analizavo tolimesnes projekto veiklas, aptarė vizitus, Baltistikos centro studentų dalyvavimo klausimus vasaros stovykloje ir dialektologinėje ekspedicijoje.

kask 1  kask

Baltistikos centro vadovė Aurelija Kaškelevičienė Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje

VDU Švietimo akademijos studento nuotrauka

 

Vizitas vyko pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-709-01-0002), kurio tikslas – stiprinti lituanistikos (baltistikos) centrus užsienyje, skatinti jų veiklą ir bendradarbiavimą su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis, siekiant gerinti aukštojo mokslo kokybę.

esfa  ESFIVP-I-2  svietimo akademija  logo


grįžti