Baltnexus. Tarptautinis lituanistikos ir baltistikos mokslininkų tinklas

LV LatviskiEN English


Mieli kolegos baltistai ir lituanistai, jaunieji tyrėjai, studentai,

Europoje ir pasaulyje esame gausi ir įdomi mokslo bendruomenė. Tyrinėjame, dėstome, studijuojame baltų regiono kalbas, senąją raštiją, literatūrą ir kultūrą daugybėje kraštų, priklausome skirtingoms tautoms ir tradicijoms. Šiandien visame pasaulyje veikia apie keturiasdešimt lituanistikos ir baltistikos mokslo židinių.

Šio tinklo pagrindinis tikslas ­– suintensyvinti pasaulio lituanistų ir baltistų mokslinę komunikaciją ir bendradarbiavimą. Tinklas BALTNEXUS užsiregistravusiems dalyviams teikia galimybes akimoju susisiekti su pasauline savojo mokslo bendruomene, pranešti apie visas akademines naujienas. Tinklo forumuose galima svarstyti jums aktualiausias idėjas, kelti konkrečius klausimus, sulaukti atsakymo ir patarimo. Tinkle galima skelbti savo mokslinių darbų ar parengtų šaltinių elektronines versijas, sulaukti jų komentarų.

Tinklas BALTNEXUS sukurtas bendradarbiaujant Vilniaus universiteto Lietuvių literatūros ir Baltistikos katedroms, taip pat Matematikos ir informatikos fakultetui.

Kviečiame visus lituanistus ir baltistus registruotis į elektroninio pašto konferenciją. Registracija: http://baltnexus.lt/el-pasto-konferencija.

Pranešimus apie konferencijas, renginius ir kitą aktualią informaciją siųskite adresu  admin@baltnexus.lt.

Ar tankų savo tinklą nuausime, priklausys nuo mūsų visų. Kviečiame visus lituanistus ir baltistus tapti registruotais šio tinklo dalyviais ir susipažinti su jo galimybėmis.

 

Tinklo BALTNEXUS kūrėjai

Dr. Mindaugas Kvietkauskas

Dr. Daiva Sinkevičiūtė